En Çok Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları ?

En Fazla Kullanılan Sosyal Medya Uygulamaları Hangileri ?Teknoloji İlerledikçe Sosyal Medya Uygulamlarıda Yenilikler Getirmeye Devam Ediyor
Hepsinin Birbirinden Fazla Özelliği ve Kullanıcısı Bulunmaktadır.

Bu Uygulamaların Mobil Ve Masa Üstü Uyumluluğu Bulunmaktadır.

Eğlence Ve Sosyal Uygulamalar Gittikçe Popüler Olmaktadır.
Her Ne Kadar Facebook Kullanımı Azalsada Diğer Sosyal Medya Uygulamalarıyla Aynı Popülerliğe Sahiptir.

Twitter


Haber Ve Gündemi Takip Etmek İçin Kullanılan Twitter Sosyal Medya Denilince İlk Başta Gelen Uygulamadır. Twtitter Ülkelerin Genel Sorunlarıyla Veya Anlık Bir Magazin Olaylarında Direk Kullanım Sağlayıp İnsanların Hayatında Yer Etmiştir.

İnstagram


Eğlence Ve Anlık Durum Sohbet Edebileceğimiz Popüler Bir Uygulamadır. İnstagram Dünya Çapında Önemli Bir Kullanıma Sahiptir. İnsanların Günlük En Çok Kullandıkları Platformdur.
Aynı Zamanda Facebookun Kurucu Mark Zuckerberg Tarafından Satın Alınıp, Geliştirilip Bu Popülerliği Kazanmıştır.   
                                            

                                                             Whatsapp


Mesajlaşma Ve Sohbet İçin Kullanılan Popüler Uygulamadır. Günlük Aktif Olarak Kullandığımız Mesajlaşma Uygulamasıdır. Sürekli Yenilik Getirerek İnsanların Vazgeçilmesi Olmuştur.
Aynı Zamanda Facebookun Kurucu Mark Zuckerberg Tarafından Satın Alınıp, Geliştirilip Bu Popülerliği Kazanmıştır.Reklamsız Ve Güvenli Bir Mesajlaşma Uygulamasıdır. Ücretsizdir.

                                                             Youtube


Video Ve İçerik Üretmek İçin Kurulan Bir Uygulamadır. Dünyada Kullanılan En Çok Uygulamadır.
Ücretsiz Kullanım sunmakatdır. Günümüzün Müziği Ve Filmleri Artık Youtube Üzerinden Yayınlanmak tadır . Youtube Kanalı Açarak Para Kazanabilirisniz. Ülkemizde Bu İşi Yapan Video İçerik Üretici Ve Youtuber Diye Adlandırdığımız Bir Sürü Çocuk,Genç,Yaşlı İnsan Bu İşi Yapmaktadır. Televizyonu Bitirip Sosyal Medyanın Televizyonu Olmuştur. Her Türlü İçerik Ve Video Barındırmaktadır. Google Şirketine Ait Bir Uygulamadır. Google Tarafından Geliştirilip Düzeltilmektedir.

2 yorum

24 Şubat 2019 03:21 Yanıtla Sil Sil

İyi bir sayfaya benziyo yakında daha fazla gelişeceğine ve büyüyeceğine İNANIYORUM CANSIN

avatar