En Pahalı Telefonlar Hangileri ?

En Pahalı Amiral Gemi Telefonlar ? Telefonlar Hayatımızın Olmazsa Olmaz Teknolojik İhtiyaçlarının Başında Gelmektedir. Teknolojinin İlerlemesi Üzerine Telefon Bünyesinde Özelliklerde Artmıştır. İyi Görünüme Sahip Telefonlar Çıkmıştır. Telefonların Hepsi Çin Ülkesinde Üretildiği İçin Maaliyetleri Ucuzdur. Günümüzde En Pahalı Amiral Gemisi Olarak Adlandırdığı Telefon APPLE İPHONE X Serisidir. Apple Kendisine Ait Olan İOS İşletim Sistemine Sahiptir.Tüm Dünyada En Pahalı Telefondur. İphone X Kullanımı Basit Şık Bir Telefondur. Getirdiği Yeniliklerde Harikadır. Tamamen Değişik Tasarımı İle İnsanların APPLE Yongasında Tercih Edebilecekleri Telefondur.

Samsung Tarafında En Pahalı Amiral Gemisi Olarak Adlandırmış Olduğu Telefon Note 9 Ve Samsung GALAX S10 Serisidir. Fiyatı Oldukça Pahalı Olan Telefon İphone X Kadar Pahalı Olmasada Aralarında Çok Bir Fiyat Farkı Bulunmamaktadır. Andorid İşletim Sistemine Sahiptir.
Telefonların Getirdiği Yeni Özellikler Fiyatlarını Oldukça Arttırmıştır. Suya Toza Dayanıklığı Ekran Dayanıklılığı Ve Kasa Sağlamlığı İle Fiyatları Yükselmiştir.