Bilgisayar Alırken En Çok Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar ?

Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
Bilgisayar alırken öncelikle sevdiğiniz ve güvendiğiniz markaları seçmelisiniz. Fiyat performans kıyaslaması da yapmayı unutmamalıyız. Daha çok performans odaklı olarak aldığımız bilgisayarların uzun ömürlü olması da önemlidir. Bilgisayar Satıcısı olan bir sürü markalar bulunmaktadır. Hepsi başarılı ve güvenlidir. Bu Kısımda tercih tamamen kullanıcıya ve müşteriye aittir. İstediğiniz markayı alabilirsiniz. Tasarımı ve şekli olarak bilgisayar tercih edebilirsiniz.
İşlemcisi Ve Ekran Kartı iyi olan bilgisayar seçmeyi unutmayınız. Hem Oyun odaklı hemde uzun ömürlü sağlam ve sorunsuz bir bilgisayar için gerekli olan şartlardan biri budur. 
Bilgisayar Alrıken Performans açısından iyi incelememiz gerekmektedir.
Aynı Zamanda Ram Boyutu Yüksek Ve Soğutucusu Güçlü olmalıdır.
Bilgisayar depolama boyutu kullanıcının seçimine kalmıştır. Yüksek boyutlu almak mantıklıdır.
Bilgisayarların grafik, işlemci- ekran kartı- ram- depolama alanı- soğutucu sayısı- Pil ömrü Bu Değerleri her zaman yüksek tutarak alınız. Bütçenize uygun olması nada dikkat ediniz.
Fiyat Performans Olarak Düşünüp Tercih Edebilirsiniz. Garantili Ve Değişim Yapılabilen kurumsal alışveriş firmalarından ürünlerinizi alınız.


1 yorum:

14 Nisan 2019 13:01 Yanıtla Sil Sil

Linkim.xyz ye davetlisiniz arkadaşlar en azından siteyi bi blog bi kısaltma sitesi yapmıyoruz ödemeleri gününde yapıyoruz kalite tesadüf değildir buyurun gelin
https://linkim.xyz

avatar