Virüsleri Nasıl Temizleyebiliriz ?

Virüslerden Nasıl Kurtulabiliriz ?Virüsler malesef hayatımızda devam etmektedir . Bunları engelleyebilmek için virüs programları bulunmaktadır. Virüs programı olmasada olur. İndirdiğiniz dosyalara veya girdiğiniz sitelere dikkatli ve bilinçli olarak giriniz. Bilmediğiniz siteden herhangi birşey indirmeyiniz.
Virüs programları çoğu virüsü silebilmektedir. Ama bazılarını silememektedir. Bu Yüzden formatlamayı denemelisiniz. Format her zaman kesin çözüm olmuştur. Bir başkasından flaş bellek veya bir başkasının telefonunu bağlayıp , açmak bunlar sizlere virüs bulaştıracaktır. İnternette gezinirken indirdiğimiz şeylere dikkat etmeliyiz. Temizmi mi virüssüz mü diye.
Lisanslı virüs programlarınıda alabilirsiniz. Ücretsiz sunulan virüs programlarınıda kullanabilirsiniz.
Virüslerin çok ismi ve çeşidi bulunmkatadır. Reklam virüsleri sizi çok delirtir. Sürekli ekranda reklam çıkar. Dİğer virüsler bilgisayarı yavaşlatır. Çoğu ise kendi kendine uygulamaları veya yüklü programları açar. Kullanımınızı zorlaştırır.

1 yorum:

14 Nisan 2019 13:00 Yanıtla Sil Sil

Linkim.xyz ye davetlisiniz arkadaşlar en azından siteyi bi blog bi kısaltma sitesi yapmıyoruz ödemeleri gününde yapıyoruz kalite tesadüf değildir buyurun gelin
https://linkim.xyz

avatar