Yeni Telefonlar Hakkında Merak Edilenler ?

Yeni Telefonlar Hakkında Merak Edilenler Neler ?Telefonlar hayatımızda büyük önemi olan teknolojik aygıtlardır.  Teknolojiyi sürekli taşıyan ilerleten bu cihazlar insanların vazgeçilmezi halindedir. Yerinide kaptırmaya niyeti yoktur. Teknoloji İlerledikçe telefonlardaki değişimde ilerlemektedir. Bu değişimin etkileri fiyat bakımından oldukça fazladır. Yaptığı işlemler ve görünümü insanları kendileri hayran bıraktıran telefonlar bulunmaktadır.
Telefon markalarının bir anda çoğalma sebepleri ise teknolojinin bu imkanları gerçekleştirebilecek düzeyde ileri ve fazla olmasıdır.


Telefon markaları birbirleriyle yarışa girmiş durumdadır. Olmazsa olmaz rekabet kızışmıştır. Gerek tasarım gerek yeni özellikleriyle birbirlerine göndermelerde yapmaktadırlar. İlk biz yaptık göndermeleri oldukça fazladır.

Telefonlara yeni eklenen özellikler artıyor. 5G Teknolojisi artık bütün yeni telefonlarda oalcaktır. Yüz okuma FACE İD Olarakta bilinmektedir. Bu Yeni özellikleri hayatımızda kullanmaya başaldık. Bununda ilerisinde özellikler bizleri beklemektedir. Telefonlar insnaların sağlığını ölçebilecek düzeyde ayarlanmaktadır. İnsanların kalp ritmini tansiyonunu diğer önemli şeyleri yapabilecektir. 
Kamera konusunda da oldukça ileri gidilen telefonlardaki selfie teknolojisi ilerledikçe özelliğini arttırmaktadır. Sosyal medya uyumluluğunu önemsemek gerekmetedir. Sosyal medya kullanırken yani daha fazla uzun pullanım için pil ömrü önemlidir. Daha fazla pil ömrüne gidilmektedir. Batarya boyutlarını artırarak insanlara daha fazla kullanma fırsatı verilmektedir.